ATLAS ROYAL TOURS

לראות מעבר ליעד

פורסם ע"י admin ב מאי - 19 - 2016 0 תגובה

מרוקו מקיף יציאה: 27.7.16 – חזרה: 7.8.16

יום 1 – תל אביב – אירופה – קזבלנקה
בשעות הבוקר נצא בטיסה דרך אירופה לקזבלנקה, הבירה הכלכלית מסחרית של מרוקו. לאחר קבלת אשרת הנחיתה, ניסע באוטובוס לטיול היכרות בעיר ונבקר באתריה המפורסמים. נצפה על מסגד חסן השני ונמשיך לאורך חוף האוקיאנוס האטלנטי, נתרשם משכונת עין דיאב בה בנו עשירי מרוקו והעולם הערבי את בתיהם. לינה בקזבלנקה. ארוחת ערב במלון.

יום 2 – קזבלנקה – רבאט – טנג'יר
לאחר ארוחת הבוקר ניסע בדרך המהירה צפונה לרבאט הבירה. נסייר ברבאט, נתרשם מסגנונות הבניה השונים הפזורים בעיר, שרידים לתקופות קדומות. נבקר ברחבת ארמון המלך המפואר, מקום משכנו הקבוע של מלך מרוקו. נראה את המוזוליאום של מוחמד החמישי ובנו חסן השני, אשר נבנה בידי מיטב אומני מרוקו. נתרשם ממגדל (טור) חסן ונשקיף מרחבת המגדל על הגשר שחוצה את נהר בורג-רג וצופה לעבר העיר סלה הצמודה לרבאט. נבקר בקסבת אודאיה הציורית וסמטאותיה הצבועות בכחול, המשקיפה אל מוצא הנהר והאוקיאנוס. נמשיך לעיר טנג'יר השער לאירופה ומקום מפגש ים התיכון עם האוקיאנוס האטלנטי. לינה בטנג'יר. ארוחת ערב במלון.

יום 3 – טנג'יר – תטואן – שפשאוון
נסייר בעיר ובאתריה של טנג'יר שנשלטה על ידי 9 מדינות והייתה לעיר בינלאומית עד שנת 1956. נמשיך לביקור בעיר תטואן, עיר מחוז מרכזית הממוקמת בשולי רכס הרי הריף ושימשה כמרכז קליטה של מגורשי ספרד. בתטואן התפתח המסחר עם ארצות אירופה. נמשיך אל העיירה הציורית שפשאוון. בשעות הערב נשוטט ברגל ונבלה בסמטאותיה הציוריות של שפשאוון. לינה בשפשואן . ארוחת ערב במלון.

יום 4 – שפשאוון – מקנס – פס
בבוקר נסייר בשפשאוון, עיר מחוז מרכזית הממוקמת בשולי רכס הרי הריף, נתרשם מן הסמטאות הכחולות ב"מדינה" ומן הבתים הלבנים בסגנון ספרדי. אחר הצהרים נגיע למקנס עיר בה חיה קהילה יהודית חשובה אשר מאות מבניה עלו ארצה כבר במהלך שנות ה- 30 של המאה ה- 19 . נבקר בעירו של מולאי איסמעיל, השליט התקיף והחזק מהמאה ה- 17, ממייסדי השושלת העלאווית השולטת במרוקו עד היום. נראה את "באב אל מנסור" – השער המהודר ורחבת השוק ההומה למרגלותיו. בערב נמשיך לפס. לינה בפס. ארוחת ערב במלון.

יום 5 – פס
היום יוקדש להכרת העיר פס, הבירה הדתית והתרבותית של מרוקו, אשר שומרת על צביונה העתיק טוב יותר מיתר ערי מרוקו. נעלה לתצפית מרשימה מן המגדל הדרומי של העיר. נסייר ב"מדינה" הבנויה כרשת רחובות מפותלים היוצרים מבוך בו חיים ועובדים מאות אלפי אנשים. ה"מדינה" מחולקת לשווקים קטנים על פי המקצועות השונים: צבעים, נפחים, בורסקאים, נגרים וכו'. נטייל בין הסמטאות המפותלות נראה את האמנים במלאכתם, נצפה אל ארמון המלך ונבקר ב"מלאח" היהודי: בבית הכנסת ובבית העלמין היהודי השמור היטב. בערב נצא למופע פולקלור באחד מהריאדים – בית מהודר בתוך ה"מדינה". לינה בפס. ארוחת ערב במלון.

יום 6 – פס – איפרן – מידלט – ארפוד
יום מרשים לפנינו במהלכו נחצה את רכס הרי האטלס התיכון ואת רכס הרי האטלס הגבוה בואכה מדבר סהרה. נבקר בעיירת הקיט איפרן, הממוקמת בגובה 1650 מטר ובסביבתה היפה. בהמשך היום הנופים ישתנו לעינינו מדי כמה שעות, מנופי יערות אלונים וארזים אל נופי מדבר חשופים, רמות גבוהות ונאות מדבר ודקלים. נעבור ליד כפרי רועים נוודים הנוטים אוהלם בעמק הזיז ונראה את הקסבות הבנויות מלבני בוץ. לעת ערב נגיע לארפוד נאת המדבר הענקית של עמק הטפילאלת. לינה בארפוד. ארוחת ערב במלון.

יום 7 – ארפוד ג'יפים בסהרה – קניון הטודרה – עמק הדאדס – וארזאזאת
נתחיל את היום בסיור ג'יפים אל דיונת החול הגדולה במדבר הסהרה. נראה את הזריחה במדבר ונהנה מהחוויה המרגשת. נחזור למלון להתארגנות ונצא בנסיעה צפון מערבה דרך אתר הפוגארות המדהים – עשרות קילומטרים של תעלות מים תת קרקעיות שסיפקו מים לישובי הסהרה. נגיע אל קניון הטודרה, נערוך בו טיול רגלי קצר ונתרשם מגובה קירותיו הזקופים ומן המים הזורמים. נמשיך מערבה לביקור בעמק הדאדס, בו כפרים ובוסתנים. נתרשם מסלעי הקונגלומרט היוצרים צוקים גבוהים, נראה את בתי הבוץ המתפוררים בקסבות העתיקות ואת הבניה החדשה המחליפה אותם, גם היא מבוץ. נמשיך בנסיעה בדרך "אלף הקסבות " המפורסמת אשר נסללה על ידי הפרוטקטורט הצרפתי, לאורך מדרונותיהם הדרומיים של הרי האטלס עד לעיר וארזאזאת, השער למדבר הסהרה ועירו של הפאשה גלאווי. לינה בוארזאזת. …

יום 8 – וארזאזאת – מעבר הטישקה – מרקש
ניפרד מוארזאזאת ונבקר באחת הקסבות השמורות והיפות ביותר במרוקו, איית-בן-האדו – אתר מורשת עולמי – קסבה המשומרת על ידי אונסק"ו. בקסבה הבתים העשויים מבוץ שוקמו, הרחובות נבנו מחדש והתושבים מנסים להתפרנס מהתיירות המגיעה למקום. הקסבה שימשה כאתר הסרטה לסרטים רבים ומפורסמים – ענף המתפתח במהירות במרוקו. נחצה את הרי האטלס הגבוה ב"מעבר הרועים" טיזי- נ – טישקה בגובה 2.250 מ'. ניסע בדרך תלולה של הרי האטלס הגבוה, נתרשם מהנופים והטבע, בדרכינו לפנינת הדרום העיר מרקש הבנויה למרגלות ההרים. לאחר התארגנות במלון נצא לסיור היכרות והתרשמות עם העיר המדהימה. לינה במרקש. ארוחת ערב במלון.

יום 9 – מרקש
נבקר בבריכת המנארה, אשר בגניה חגגו במשך מאות שנים יהודי מרוקו את חגיגות המימונה. נלך ברגל בסמטאות המדינה, נתרשם מעבודות מופת של ארכיטקטורה היספנו- מורית. נבקר בארמון בהייה המפורסם ונצפה על מסגד ה"כותובייה", סימלה של העיר. נסיים בשוק הידוע והמיוחד שנמצא בכיכר המרכזית "גמע אל פנע". כאן מתקבצים במשך היום רוכלים שונים, מאלפי נחשים, קוסמים, קוראות בקפה ובקלפים, מספרי סיפורים ולהטוטנים. לינה במרקש. ארוחת ערב במלון.

ט.ל.ח

יום 10 – מרקש – איסאווירה – מרקש
לאחר ארוחת בוקר ניסע לעיר הפורטוגזית איסאווירה (מוגדור) השוכנת לחוף האוקיאנוס האטלנטי. במאה ה – 16 שימשה את הפניקים כעיר נמל ומעבר עבור מגלי הארצות הגדולים מפורטוגל וספרד. היום היא עיר של אמנים, דייגים ופסטיבלים ונחשבת לוודסטוק של מרוקו. נסייר בסמטאות העיר העמוסות בבתי מלאכה של עץ הערער, לעיר איסאווירה עבר מפואר בהיסטוריה של יהדות מרוקו. משם נמשיך לבקר במצודה(מבצר ימי) "סקאלה". נעזוב את איסאווירה אל העיר האדומה, בירת הדרום-מרקש. לאחר ארוחת הערב המעוניינים יוכלו לצאת עצמאית לקזינו המפואר. ארוחת ערב במלון. לינה: במרקש

יום 11 – מרקש – תצפיות הרי האטלס – מרקש
יום נופים וטבע בהרי האטלס הגבוה, ,ניסע לבקר בעמק האוריקה הירוק על כפריו הברברים, נצפה על רכסי ההר האטלס הגבוהים בנוף הררי של פסגות ומצוקים, נבלה שעות בנופים פראיים ובלתי נשכחים, לקראת ערב נחזור למרקש. בערב נצא במאורגן למופע הפולקלור הגדול ביותר במרוקו, ערב ברברי טיפוסי להרי האטלס " הפנטזיה" כולל ישיבה באוהלים ססגוניים, קבלת פנים על ידי 80 אומנים, 15 סוסים. ארוחת ערב במלון. לינה : במרקש

יום 12 – מרקש – שדה התעופה קזבלנקה – אירופה – תל אביב
בבוקר נעזוב את העיר מרקש וניסע לשדה התעופה של קזבלנקה לטיסה לאירופה ולאחר החלפת מטוס נגיע לארץ.

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי : 1840$

תוספת ליחיד בחדר : 360$

המחיר כולל :

טיסות בחברה סדירה
מסי נמל והיטלים ( כפוף לשינויים )
בתי מלון 4- 5 כוכבים על בסיס חצי פנסיון
דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול
ערב פולקלור בפס על בסיס משקה ראשון
ערב פנטזיה במרקש על בסיס משקה ראשון
דמי טיפול באשרת נחיתה בכניסה למרוקו
תשר לנותני השירותים במרוקו \ נהגים \סבלים וחדרי אוכל
אוטובוס תיירים ממוזג
סיור ג'יפים בדיונת מרזוגה
מדריך ישראלי מומחה למרוקו מצוות " אשת טורס אשדוד "

המחיר אינו כולל:

*כל מה שאינו תחת הסעיף " המחיר כולל "
*הוצאות אישיות
*שתייה בארוחות
*ביטוח רפואי ומטען
*שינויים בתעריפי שירותי הקרקע הפרשי שער

רשום ודמי קדימה:

*ההרשמה באמצעות טופס רישום המצורף עם צילום דף הדרכון עם התמונה.
* את טופס הרישום לשלוח למרכז ההזמנות מלווה בתשלום מקדמה על סך 400 $ לאדם כחלק ממחיר הטיול.
*אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון. שער הדולר נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות.
אפשרויות תשלום :
באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית או בתשלומי קרדיט.
על הטופס יצוין אופן התשלום יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרשום.
תשלום במזומן – שקלי ( לפי שער העברות והמחאות גבוה ביום התשלום ) או מט"ח. יש להעביר את התשלום ישירות במשרדנו.
העברה בנקאית – לברור פרטי החשבון והבנק אליו יש להעביר את הסכום, נא ליצור קשר עם משרדנו.
בכול מקרה להסדיר כול התשלומים לפני היציאה 21 יום לפני הנסיעה.
הערות חשובות :
ביטול והחלפת שם נוסע בנוסע אחר עד 7 ימי עבודה לפני הנסיעה. אם לאחר כרטוס – עלות על דרישת חברת התעופה , ולאחר אישור אשרת הנחיתה – תוספת 60$
בשיא העונה ובערבי חג דמי ביטול נוספים על סך 150$ חודש לפני היציאה וזאת בנוסף תוספת עלות אשרת הנחיתה בסך 60$.
להוצאת אשרת נחיתה דרוש למשרד צילום דרכון 30 יום לפני הנסיעה . דרכון בתוקף ל- 6 חודשים לפחות או יותר, וחייב להיות דף אחד ריק להטבעת אישור הנחיתה בשדה התעופה בקזבלנקה.
לאחר הוצאת כרטיס טיסה כבודדים חלים דמי ביטול מלאים במידה והנוסע מבטל.
כרטיסי הטיסה מוזמנים עם תאריכים סגורים. ניתן לשנות בתאום מראש ובעוד מועד, תמורת תוספת תשלום בהתאם לחוקי חברת התעופה.
המחיר לאדם בחדר זוגי הוא נטו למשרד.
לאדם יחיד בחדר תוספת תשלום. אין החברה מתחייבת למצוא בן זוג לחדר.
מחיר הטיול מבוסס על מחירי הטיסה והמסים הידועים כיום במקרה של שינויים בעליות הטיסה ,או מסי נמל או הטילי הדלק או מדיניות חברות התעופה יעודכן מחיר הטיול יחול על המשתתפים בטיול.
הרשמת המטייל לטיול זה כמוה כהסכמה מלאה ובלתי חוזרת לתנאים ולמגבלות המופיעים בעלון זה.

"ימי עבודה" – כל אחד מהימים א ' עד ה', שאינו יום חג או ערב חג.
"הודעה" על ביטול – בכתב בלבד (לרבות פקסמיליה), שתימסר במשרד החברה ומועד הביטול ייחשב מועד (יום ושעה) מסירת ההודעה כאמור.
בכל מקרה של ביטול הטיול, מכל סיבה שהיא, בכל מועד שהוא (לרבות עד 7 ימים לפני היציאה) – יחולו על המטייל גם התשלומים בגין ביטול כרטיסי הטיסה כפי שיחויב על ידי חברת התעופה.
מחירי הטיולים נקבעים על פי התעריף הידוע בזמן שליחת הטופס. במידה ויהיו שינויים בתעריפי הטיסות, מסי הנמל ומסים נוספים, אשרות או שרותי הקרקע – תחול תוספת המחיר על הנוסעים, בהתאמה.

טיולי איכות לחוויה מקורית-מסלולים מותאמים אישית-מיטב המדריכים

אטלס רויאל טורס מאחלים לכם נסיעה טובה ומהנה

 

לטיול מרוקו

 

Comments

השאר תגובה

עליך מחובר על מנת להגיב